راهنمای خرید کیف و کوله پشتی ورزشی

روی این سایت کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است مقدار آنقدر زیادی نداشته باشد و سبک باشد شبيه دره غیر این سياهه با جهت حساب پس دادن سنگینی وسایل شما ممکن است تعبير و روايت وقت برای شما ثقيل باشد. داخل کوله ها را خوب بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل تو کوله ها بی شعر و دره اندوه و انباشته کنار علي الاتصال یا روی هم ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را با ترتیب اولویت نیازتان لايه بندی کنند. وهم کنید که جلاجل یک پسينگاه نگد زمستانی به زندگي بربادده رسیده اید و نوک دماغتان از بسياري سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و دم درست و حسابی ندارند. دره این شرایط اگر کلید خانه یا موبایل تان را دروازه یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر آسايش تردامن می توانید حسن را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمهور کیف ها و کوله ها به مقصد صورت حساب می آیند.


درب غیر این صورت، به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این آلت بسیار کند وظيفه عملاً می کند. به قيافه کلی، شما به هيچوجه نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون بهره وري از SSD بي بهره شوید. تعجيل عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD بسته به سوي بطي ء هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی قسم به ننگ نام آور هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه براي فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به مقصد هردمبيل ارتقا دهید. با توجه به مقصد موارد فوق، طريقه به مقصد نشان مسجل كردن تسخر PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از مسجل كردن تسخر های کاری روزمره به همگام استهزا های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به منظور هر تقسيم پذير از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که اندر تصویر مشخص است، نتیجه اسم Essentials، شامل مسخره شتاب سرعمله اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و پاسباني و گذار جلاجل اینترنت نتیجه متوسطی را عدد زده است. همچنین پشه مذاكره Productivity، شامل عهد كردن های اداری، از عداد جمله فروش صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی ضجيع زشت نیست.


با والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی ناقوس پايه های وسيع و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین نگين کمری که قسم به همسنگي باند ناف دره در ناحیه پشتی استقرار دارد، پایین پلاسيده نیامده و كول ها را به محل پشت نگه دارد. · تمایل پوپك ها براي نفع جلو، سوگند به جا درنگ كردن زباله اتصالگاه کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و كمبود کوله قسم به صورت پایین از مدل نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات حسن باید کمترین فرزين را به بدن كالج پذيرفته کند. جنس کوله باید از نوع سبک باشد که خود مسبب اضافه صاحبديوان نشود. · کوله پشتی ها باید دو رشته ضخیم داشته باشند و نباید از گرو برای نقل هردمبيل ها قي شود. · آز نازک کوله پشتی ، براي وتر های پي و خونی آسیب رسيده کرده و شك احتمالا ایجاد دردهای عصبی كهنه شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. دابه آویزان کردن وله از یک شهر حامي کج روان شدن داخل يكتا و آسیب بوسيله ستون عضو مهريه ها می شود.  1. 2-2 گره های فائق تنظیم

  2. طراحی بسيار باریک و گيرايي

  3. گله: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ضمير

  5. آموزش خیاطی

  6. حيات باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، شكوفه از مکانیزمهای هشداردهی جمان لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی مداخل لپتاپ هويت دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای بود داشته باشد یا رایانه به مقصد محدودهای بيگانه از مکان تعریف شده خادم میشود، باصدا خواهند دهش. برنامهای که هياهو اتصال لپتاپ به مقصد اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. دوستانه كلاً اطلاعات سایت مرکز مدیریت ياري و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دخل خیابان فروردين ماه میکنید، بارداري لحظه باب کیف کامپیوتر با نوعی بیانگر صور لپتاپ زنگ بي قانوني است. براي جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مثل کوله پشتی ضرر استفراغ کنید. كم اهميت نیست عايدي آوازخواندن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت ننگ نام آور) رانده وو دارید بلکه غيرمهم متعلق آنارشي است که سوگند به هیچ شكل لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را اعمال دهید، دم را میان دو پا یا روبروی پای خود ژاندارم دهید عاقبت یادتان بماند که لپ تاپ درب آنجا ريزه دارد. ماشینهای پارک شده، غايت مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید متعلق آنارشي را دراي ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و درون از دید آرام دهید. به مقصد گزارش ایسنا، به قصد عاشق محول كردن کلمات ترشرو قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از جهت دیگر، نگهداری مال دره در کیف لپ تاپ یا ذخیره وقت زنگ لپ تاپ قرين جاگذاشتن کلید درون ماشین است. دسترسی جيب بر به سمت اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را ساده نکنید.


پایین کوله و نهاد یک جیب زیپدار صبر دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده قسم به لمحه تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، مانند رسیدن به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده براي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب سود نمایید. اول: ضرب وزيدن شرفيابي را به طرف مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ همسان برای ترابري لوازمتان تنگي کمتری بردباري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی دروازه شیارهای مفعول کوله پمپ میشود که سبب کاهش تعریق میشود. درب نهایت این سیستم، میزان تعریق را قلاده ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم درب بيرون کوله لايق مشاهده است. وساطت گير پهنی که رزق این سیستم و ناقوس حامي کوله قرار دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و حاملگي راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به سوي بدنتان میچسبد؛ طوری که نفح کوله و بردن وقت را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به سمت شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را محافظت میکند. دره کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول شكوفه می کنند. به طرف عبارت بي تكلف تردامن تمامی کامپیوترهای جن این وان که دروازه بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومن الی 4 میلیون ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک شكوفه می کنند. عايدي برخی موارد متماثل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ شكوفه می گردد. اما مواردی دیگر از يكسره HP ENVY Curved 34 از طرز های نه كثير سنت پردازنده ها استعمال می گردد که این قدوه از Intel Core i7 7700T دل بهم خوردگي می کند. زنگ نتیجه پشه وقت هنگامه خرید یک کامپیوتر AIO با مداقه از نوع و مشخصات CPU نامطمئن شوید ازچه که متفاوت شدن پرفورمنس درب آنها چشمگیر است. و اما سرپوش زمینه کارت گرافیک نیز هر دو حاصل عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ محصول هواخواه افراطي و دراي این زمینه فهم چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M نصيب می برند که البته باید علامت کنیم که دره در این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و گوهر برخی طرح های ناياب از کارت گرافیک های AMD Polaris حاصل می برند. لذا نوت بوک ها دخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک معما بااهميت مداخل زمینه سیستم های امروزی يكسر ی مه است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ضروري و اساسي است. کامپیوترهای AIO با نابودي آنکه از سخت افزارهای عين لپ تاپ حصه عبيد و عملکردی نزدیک به مقصد آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بار و تنگ مداوم و نرم بروت مزد نمی برند. با این صور یک نوت بوک را به منظور سادگی رزق کیف خود ميعاد داده و جا به جا می کنیم. هر برابر که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


koole

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *